Ruszyła sprzedaż biletów na Mazury Stand-Up Festival

Miesiąc temu rozpoczął się czwarty etap odmrażania gospodarki. Tym razem rząd postanowił „uwolnić” wybrane aktywności kulturalno-rozrywkowe: kina, teatry oraz sport amatorski: baseny i siłownie. Ale na przykład nie pójdziemy do dyskoteki czy sauny. Od 6 czerwca w przestrzeniach otwartych dozwolona była już organizacja imprez, zgromadzeń, a także koncertów plenerowych, w których może wziąć udział do 150 osób.

Organizatorzy imprez zobowiązani zostali do sprzedaży biletów tylko na co drugie miejsce na widowni. Zaś uczestnicy wydarzeń muszą zasłaniać usta i nos, zachować dwumetrowy dystans oraz poddać się przewidzianemu „reżimowi sanitarnemu”, czyli na przykład na wejściu dezynfekować ręce i nastawić się na to, że nie będą działać szatnie… Ale na co komu latem szatnia? 🙂

17 lipca nastąpi kolejny etap odmrażania, na który szczególnie chyba cieszą się fani tłumnych plenerówek. I już 1 sierpnia w sławnej Twierdzy Boyen w Giżycku na Mazurach wystąpi czołówka polskich komików: Łukasz Lotek Lodkowski, Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Darek Gadowski, Wiolka Walaszczyk, Tomek Kołecki i Czarek Sikora.

Wydarzenie z limitowaną ilością miejsc, dostosowaną do aktualnych rozporządzeń oraz ciekawostką, o jakiej jeszcze nie słyszeliśmy: należy zabrać ze sobą oświadczenie o swoim stanie zdrowia… Mimo wszystko, patrząc na skład i możliwość „wyjścia do ludzi”, cena biletu chyba też zdaje się niewygórowana: od 119 zł do 149 zł. Dobrze, że w ogóle pojawia się coraz więcej szans na konkretny event, z dala od internetu!

Jeśli zaś komuś spieszno już teraz do stand-up’u na żywo, a szczególnie w żeńskim wydaniu, polecamy zainteresować się kupnem biletów na event, który odbędzie się w Zabrzu za 19 dni 🙂

Obraz może zawierać: 3 osoby, tekst „ewVibes MAGDA KUBICKA "LOVE ME TINDER" ^ IMPRESJA ZABRZE UL. PARK HUTNICZY 10 21.07 19:00 SUPPORT: PAULINA POTOCKA BILETY 30/40 PLN kup bilecik GOSPODARZ SCENY: PRZEMEK GRAJNY”