Szybka seria Q&A

  1. Wanna czy prysznic? Pies czy kot? Prysznic na co dzień. Wanna od święta. Tak samo ze zwierzętami. Koty są spoko od czasu do czasu, ale na stałe wolałbym psa.
  2. Czytam: W tym momencie Stephena Kinga. A tak ogólnie to różnie. Sporo fantastyki, literaturę faktu. Jak już kompletnie nie ma nic innego pod ręką, to trachnę jakiegoś noblistę.
  3. Słucham: Też różnie, ale najwięcej chyba dziwnego metalu. Folk metal i takie tam.
  4. Oglądam: Netflixa 🙂
  5. Jem: To ja może pojadę przepisem. Na patelni przysmażamy drobno posiekane oliwki z czosnkiem. Dodajemy kawałki słodkiej papryki i peperoncino albo pirri pirri. Na koniec wrzucamy jeszcze pomidorki koktailowe i natkę pietruszki. Wszystko łączymy na patelni z ugotowanym wcześniej długim makaronem. Cały czas dodajemy zaporowe ilości oliwy z oliwek. Podobno to się nazywa spaghetti aglio olio e peperoncino. Na pewno smakuje zarąbiście.
  6. Gdybym nie był stand-uper’em to: chciałbym być korespondentem wojennym. Ale w bardziej prawdopodobne, że byłbym zblazowanym kelnerem w jakiejś taniej knajpie.
  7. Najwięcej nauczyłem się: w szkole. Polski system edukacyjny świetnie uczy, że życie nie jest sprawiedliwe i że warto szukać obejść systemu.
  8. Nie cierpię, gdy inni: zachowują się, jakby stand-up był jakąś sztuką wyższą. To jest rozrywka, god dem it!
  9. Najchętniej: wydłużyłbym trzykrotnie tydzień pracy, żeby móc spędzać osiem godzin dziennie pisząc i poprawiając teksty na swojego bloga. Przykładowy tutaj => 11 gwiazd kina, które robiły stand-up (4 się nie spodziewasz)
  10. Uważam, że polityka w Polsce: jest bardzo ciekawa. Znaczy od kiedy PIS objął władzę, bo wcześniej to nudy i flaki z olejem 🙂

fot. https://www.facebook.com/jegoeminencjatomasz/