Chłodne, majowe wieczory

Nasza pierwsza odsłona przeglądu komediowych programów nosiła tytuł „Wiosna w domu radosna”. I faktycznie było i wiosennie, i ciepło. Świadczyły o tym tłumy na świeżym powietrzu podczas majówki. Jak mawiał klasyk: było miło i się skończyło! Zgodnie z prognozami pogody okazuje się, że nadchodzi ochłodzenie. Mało tego, w niektórych zakątkach naszego kraju spadł majowy śnieg! Aby umilić Wam nadchodzące tytułowe chłodne, majowe wieczory zebraliśmy kolejną garść komediowych propozycji. W związku z tym zaopatrzcie się w kocyk, ciepłą herbatkę i oglądajcie!

Środa, 13.05 Łowcy.B – „Pitu Pitu” – w każdą środę i niedzielę na kanale youtube do posłuchania klasyczne pitu-pitu, tzn. pogadanki o wszystkim i o niczym w wykonaniu Łowców.B.


Piątek 15.05. godz. 18:00
Marcin Zbigniew Wojciech – Premiera Stand-up „Ukraińcy”.


Piątek 15.05 godz. 20:00 bilety 13/16/30 zł
Grzegorz Dolniak – Stream Show: W programie premierowe materiały oraz talk show z gośćmi m.in.: Aśka Kołaczkowska, Piotr Zola Szulowski, pisarz Łukasz Orbitowski, komik Maciej Brudzewski.

Sobota 16.05. godz. 20:00 bilety: 10 zł
Stand-up Online 6: Szumowski / Borkowski / Zalewski I inni – Specjalnie przygotowany program, stworzony w absolutnie antyseptycznych warunkach. Rozsiądźcie się wygodnie na kanapie, przygotujcie herbatkę w ukochanym kubku i cieszcie się ekskluzywną rozrywką bez wychodzenia z domu.


Poniedziałek 18.05. godz. 20:00
Kłótnik Lubelski Online. W każdy poniedziałek nowy odcinek improwizowanego Magazynu Kłótni Konstruktywnej w wykonaniu Poławiaczy Pereł Improv Teatr.


Poniedziałek 18.05 godz. 20:00
Live Chat z obsadą spektaklu „Dwie pary do pary!”. Na spotkanie zapraszają: Elżbieta Romanowska, Marta Wierzbicka, Dominika Kryszczyńska, Piotr Gawron-Jedlikowski, Hiroaki Murakami, Rafał Cieszyński oraz Leslaw Żurek.
SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ NA PROFILU Teatru Capitol


Środa 20.05 godz. 21:00, bilety 15 zł
Stand-up Polska na żywo! – odc. 2. Wszystko zaczyna się przy biurku, za którym zasiądzie kapitan tego rejsu – Antoni Syrek-Dąbrowski. Każdy szanujący się gospodarz potrzebuje też prawej i lewej ręki. W tych rolach zobaczymy Maćka Buchwalda i Łukasza Kowalskiego. Nie zabraknie też dzielnych korespondentów. Będą głupkowate skecze, nieoczekiwani goście, pieszczące serduszko segmenty familijne, a nawet wstrząsające dla mózgu interaktywne audiotele. Spodziewajcie się niespodziewanego!


Piątek 22.05 godz. 20:00 bilety 12/14zł
Maciej Brudzewski w programie SUPERBOHATER. O czym usłyszycie?
~ jak wyglądają domowe rozmowy na kwarantannie
~ dlaczego młodsze rodzeństwo Hitlera uratowałoby świat
~ czego boimy się najbardziej
~ jak słyszy kobieta
~ jak przegadać babcię
~ kim jest największy superbohater
~ dla kogo tylko dens ma sens.


I na koniec naszych propozycji zupełna nowość: kreskówka o polskim stand-upie stworzona przez Maksa PadalakaiDariusz Ratajczaka.
„Mogę 5 minut?” opowiada o scenicznym i prywatnym życiu stand-uperów – Maksa, Dariusza, Białego i Paziego.

Produkcja została zrealizowana półprofesjonalnie na domowym sprzęcie i przy niemalże zerowym budżecie, więc spodziewać się można pewnych niedociągnięć technicznych. Spodziewać się należy również kilku mocniejszych tekstów, więc twórcy zaznaczają, że materiał przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.