Co tam, panie, w kabarecie-evencie?

event kabaretowy

Jak podaje Business Insider – rząd zapowiada zmiany w organizacji imprez. Posiedzenie Sejmu odbędzie się 14 sierpnia. Powiedzieć, że sytuacja firm z branży eventowej jest bardzo trudna, to nic nie powiedzieć. Sami obgryzamy pazury od marca. Po chwilowej, złudnej odwilży, znowu pojawiły się „strefy”. Za dwa dni rozpatrywany będzie projekt ustawy, który pozwoli o cztery miesiące, licząc od czerwca, przedłużyć zwolnienie z ZUS i wypłacić postojowe. Wszystko fajnie, ale my chcemy już graaaaaać!!!

Co na to branża artystyczna? Organizatorzy eventów i sami kabareciarze, przygotowują się do występów!

Jak podaje Presserwis, „Pakosa”, czyli Katarzyna Pakosińska będzie gospodynią „Tok szoł” w Superstacji na zmianę z Wojciechem Jagielskim. Program zadebiutował w zeszłym tygodniu. Jest nadawany od poniedziałku do czwartku o godz. 18.29. 

W najbliższą sobotę, wczasowicze nad polskim morzem będą mogli skorzystać z zaproszenia Agencji Eskander. Występ odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym z wypełnieniem 50% publiczności z zachowaniem obowiązku zakrywania ust i nosa.

Obraz może zawierać: ‎6 osób, ‎tekst „‎ORGANIZATOR eskander REWALSKI WIECZÓR ~ת KABARETOWY 2020 Rewal GMINA natchnieni słońcem 15.08 oתת GODZ. 20:00 ~~~ AMFITEATR w REWALU KABARET NIEPOKOJU MORALNEGO SZYMON ŁATROWSKI תooon WCENIE: bilety normalne IGOR KWIATKOWSKI SPRZEDAŻBILETÓW: SPRZEDAŻE nfiteatru .Parkowa2 Zamówieniagrupo INTERNECIE kabaretoweb lety.pl PARTNERZY: Colian Grześki Familijne WWW.AMFITEATRWREWALU.PL‎”‎‎

Mazurska Noc Kabaretowa niestety się nie odbyła, ale 28 sierpnia wydarzy się Polska Noc Kabaretowa, w Mrągowie. Na scenie czołówka polskich grup: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki i Kabaret K2. Galę poprowadzą Igor Kwiatkowski wraz z Adrianną Borek.

Obraz może zawierać: 19 osób, tekst „POLSKA NOC KABARETOWA 2020 ŚMIECH w WIELKIM MIEŚCIE Prowadzenie Adrianna Boreki Igor Kwiatkowski Kabaret Moralnego Niepokoju Kabaret Skeczów Męczących Kabaret Smile Kabaret K2 Kabaret Nowaki”

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2020, czyli dwa dni dobrej rozrywki w Kielcach. Impreza, która odbędzie się po raz piąty, to kabaretowe podsumowanie roku. Publiczność w przepięknej Kadzielni oraz na żywo przed telewizorami będzie miała okazję bawić się do największych hitów kabaretowych.

Kabaretowa Moc Przebojów - Wracamy - rejestracja POLSAT
Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2020 - rejestracja POLSAT

No i oczywiście NASZ EVENT w Sosnowcu. Zapraszamy!