Wiosna w domu radosna

Szczególna sytuacja, w jakiej znalazła się cała Polska i świat, wymusza na nas częstsze, niż może byśmy chcieli, przebywanie w domu. Co prawda w poniedziałek lasy i parki zostały „otwarte” dla spacerowiczów, mimo to wielu z nas pozostaje w izolacji, w myśl zasady żeby dmuchać na zimne. 

Podobno inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi. A przecież poczucie humoru jest jednym z przejawów inteligencji. Dlatego przygotowaliśmy przegląd komediowych programów, które są do obejrzenia w polskim internecie. Bo wiadomo, że nie tylko Netflixem człowiek żyje…

Sprawdź, co jest do zobaczenia na dniach, poczynając od jutrzejszej premiery kolejnego odcinka „Kulisy humoru”, gdzie wywiadu udzieli komik Marcin Zbigniew Wojciech.

Piątek, 24.04 godz. 20:00 Kryzysowy Sztab Komediowy – Live Stream
Pokrótce to Familiada, Wielka Gra, Koło Fortuny i Budujemy Mosty w jednym. Komicy Comedy Lab zmierzą się ze sobą w komediowych konkurencjach. Publiczność też może wziąć udział w teleturnieju!

Sobota, 25.04 LIVE Show Kabaretu Chyba
Cykliczne już spotkanie z członkami wrocławskiego Kabaretu Chyba. Śmieszne, na luzie rozmowy niekontrolowane. Za to dobra zabawa gwarantowana.

Sobota, 25.04. godz. 20:00 bilety: 9,99 zł na KupBilecik.pl
Marcin Zbigniew Wojciech z nowym programem “My Polacy”, traktującym o rodakach, którzy za granicą czują się jakby nie było granic. Jest to program pełen ekspresji, brawurowych parodii i siarczystych puent, który musisz zobaczyć na żywo!
https://live.marcinwojciech.pl/

Niedziela, 26.04. godz. 18:00 bilety: 29 zł
#zostaniemyuciebiewdomu czyli internetowa premiera programu „Tak wcześnie a tak śmiesznie” Kabaretu Trzecia Strona Medalu! – Program ten miał być wydany tylko na DVD. Jednak w zaistniałej sytuacji Artyści podjęli decyzję by udostępnić go w systemie VOD jeszcze przed wydaniem płyty. Kabaret zaprezentuje blisko 1,5 godziny programu, sprawdzonego na scenach w całej Polsce.
https://live.kabarettrzeciastronamedalu.pl/

Niedziela, 26.04. godz. 20:00 bilety: 10 zł na KupBilecik.pl
Grzegorz Halama po 5 latach urlopu wraca na scenę z nowym programem „Długo i szczęśliwie”. Bystre obserwacje życia codziennego, podane szczerze i dowcipnie. Program bez wulgaryzmów.

Poniedziałek, 27.04.
Premiera nowego serialu Roberta Górskiego i jego żony! Ukryci w izolacji małżonkowie z rocznym dzieckiem muszą sprostać nie tylko zagrożeniu epidemią, ale też zwykłym plagom: szerszeni, oglądania wszystkich seriali na Netfliksie, braku prądu, nadmiaru ryżu, unikania seksu przez jedną ze stron czy propagandy rządu. “Państwo z kartonu” to prawdopodobnie pierwszy na świecie serial w całości nakręcony komórką. Serial, w odróżnieniu od „Ucha Prezesa”, ociepla wizerunek zwykłych ludzi.
https://www.youtube.com/channel/UCVAqDdzCu7jzCDKqrWIIpGg

Poniedziałek, 27.04. godz. 20:00
Kłótnik Lubelski Online. To już drugi odcinek improwizowanego Magazynu Kłótni Konstruktywnej w wykonaniu Poławiaczy Pereł Improv Teatr. Z programu dowiecie się co słychać w Lublinie, kraju i na świecie.
https://www.facebook.com/events/567391054175664/

Poniedziałek, 27.04. godz. 20:00
Live Chat z Kabaretem Paranienormalni – W ramach Capitalnej Sceny Kabaretowej spotkanie z Kabaretem Paranienormalni. Nie zabraknie trudnych pytań i odpowiedzi, które doprowadzą Was do łez! SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ NA PROFILU Teatru Capitol
https://www.facebook.com/Teatr.Capitol.Warszawa

Poniedziałek, 27.04 godz. 21:00
Beztroskie Komedie – Beztroskie Komedie to domowej roboty program rozrywkowy będący cotygodniową dawką komediowych scenek, monologów, filmików, parodii nadawanych z domu do domu w wykonaniu Szymona Łątkowskiego.
https://www.facebook.com/events/249786012742044/

Wtorek, 28.04, godz. 18:00
Podcasty „Strefy Gizy” w każdy wtorek o 18:00 na Spotify albo YouTube. Gośćmi Abelarda Gizy do tej pory byli stand-uperzy: Piotr Popek, Karol Kopiec i Paulina Potocka, Jacek Stramik, Kacper Ruciński i Mateusz Petryka. Niecodzienne rozmowy o komedii, inspiracjach i życiu.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLTQP29cDVYmE5ofujOlvwxr0KSPmwtrcD